konfiguracje handlowe

Zrobiłem kilka 60 sekund transakcji i nowy check chcę podzielić się nimi z you.Let spojrzeć w moich wynikach.

Wziąłem 4 Transakcje i miałem 3 ITM.


W tym artykule będę analizować i wyjaśniać moich ustawień. W tych konfiguracjach Zamieniłem tylko Dla dostawców >> EURUSD na dzisiaj i wziąłem je w około pięć minutes.Before że oglądałem zachowanie EURUSD i kiedy zobaczyłem pierwszą okazję go wziąłem.Tak, nadszedł czas na konfiguracje.


 Ten wykres jest pary EURUSD forma waluty jak powiedziałem powyżej. Wszystkie moje transakcje są w niebieskim mój związek pudełku. I umieścić kleszcza w transakcji ITM i X w handlu OTM. Wskaźniki używam w tej tabeli są Ichimoku i VSA dla objętości, ale w tym przypadku Wziąłem transakcji jedynie poprzez działania cen i VSA.

1 st towarowy:

Na wykresie widać cztery poziome lines.They wsparcie i opory. W pierwszej rozmowy strzałką Wziąłem mój pierwszy trade.We masz uszkodzony opór w drugiej czerwonej linii poziomej Zalecana literatura (od dołu) .My mają nowy opór w trzeciej linii poziomej i mamy również reversal.The odwrócenie jest czerwony pasek duże i uderzyć poprzedni złamany opór, który obecnie działa jako wsparcie. Pasek głośności jest czerwony więc wziąłem łatwe połączenie ITM.

2 nd towarowy:

Moja druga transakcja była OTM. Dla każdego OTM handlu ważne jest, aby zrobić swoje badania i sprawdzić, czy usterka jest twoje czy rynek porusza unpredicatble.

W tym przypadku wina jest moja. http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ Wziąłem put ale poprzednia świeca nie trafić na opór i nie mamy ciężkie kupuje na szczyty (sygnał sprzedającej).

3 rd towarowy:

Ostatnia czerwona linia pozioma jest poprzednia silny opór. Mamy mały odrzucenia (mały knot zielonej świecy) i duży wolumen zakupu na szczytach (pasek zielony objętość). Wziąłem put. Stałe ITM.

4 th towarowy:

Wziąłem handlu, ponieważ cena hit poprzedniego złamany opór, który działa jako wsparcie już teraz. TO M.

Jak widać, wszystkie te konfiguracje są łatwe. Wziąłem transakcji jedynie wzorami głośności i ceny akcji w około 5 minut. To ważne, zanim twoje transakcje zrozumieć sytuację rynkową. Byliśmy w silnym uptrends i trwało 2 Transakcje z trendem i 2 w stosunku do trendu. Jeden OTM był przeciwny trend. Ja polecam do handlu z trendem na początku, aż będzie można określić, gdzie są dobre plecy ciągnąć.

Najlepiej,